Рейші
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 14025
 
Способи оплати: Готівкою, Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка поштою, Нова Пошта

Опис Рейші

Рейши ― "гриб безсмертя", в Китаї його відносили до найважливіших лікарських рослин, що повертають молодість і подовжують життя.У Японії доведена ефективність профілактики і лікування онкологічних захворювань з використанням препаратів гриба Рейши.

Фармакологічна дія: Рейши підвищує опірність організму до різних захворювань, відновлює гормональний фон, чинить заспокійливу дію на ЦНС, знімає біль, чинить протикашельну і відхаркувальну дію, сприяє розслабленню гладкої мускулатури у бронхах і кишечнику, посилює роботу серця, знижує рівень холестерину в крові і артеріальний тиск, підвищує неспецифічний імунітет, покращує функція печінка.

Рейши - "гриб безсмертя", в Китаї його відносили до найважливіших лікарських рослин, що повертають молодість і подовжують життя. Згідно з древніми джерелами цей гриб іменувався засобом, що "дає вічну молодість", або "божественною травою" і використовувався тільки імператорами або багатими аристократами. Більше 2000 років тому в "Священній Книзі про чудодійні лікарські рослини" гриб Рейши названий "кращим серед 365 найцінніших лікарських рослин Сходу", перевершуючим по ефективності знаменитий женьшень. У традиційній китайській медицині гриб вважається дивовижним засобом від багатьох хвороб, причому дуже недешевим зважаючи на дуже рідкісне поширення його в природі. Останні 20 років ученими, Японії вдалося культивувати гриб Рейши на спеціальних плантаціях, що зробило цю рослину доступним не лише імператорам.

Нині лікувальні властивості Рейши усебічно вивчаються в провідних медичних установах Японії, США, Франції, Канади. У Японії сухий екстракт Рейши включений в офіційний список протипухлинних препаратів. Рейши є прекрасним адаптогеном, що покращує нормальне функціонування усіх систем організму. Встановлено, що Рейши знижує рівень холестерину в крові і регулює її в'язкість нормалізує артеріальний тиск.

Склад

Головними елементами сухого гриба Рейши є: стероїдні з'єднання, флавоноїди, сапоніни, амінокислоти, алкалоїди, полісахариди, водорозчинні білки, кумарини, мікроелементи : Ag, Ca, Fe, K, Na, Mn, Zn, Ba. У грибі міститься 2,54% полісахариди, 5% ліпідів, 17,11% білків і 62,63% клітковини, є 0,3% сапонінів, 1,15% стероїдів.

Багато лікувальних ефектів Рейши пов'язані з наявністю полісахаридів, що роблять протипухлинну активність. У Японії доведена ефективність профілактики і лікування онкологічних захворювань з використанням препаратів гриба Рейши.

Фармакологічна дія:

Рейши підвищує опірність організму до різних захворювань, відновлює гормональний фон, надає заспокійливу дію на центральну нервову систему, знімає біль, надає протикашльову і відхаркувальну дію, сприяє розслабленню гладкої мускулатури в бронхах і кишечнику, підсилює роботу серця, знижує рівень холестерину в крові і артеріальний тиск, підвищує неспецифічний імунітет, поліпшує функцію печінки. Має тонізуючі властивості, значно активізує функцію Т-лімфоцитів, збільшує кількість лейкоцитів в периферичної крові, володіє інтерфероноподобним дією.
Доведено, що імуномодулюючий ефект пов'язаний з впливом полісахаридів на кістковий мозок, що супроводжується збільшенням РНК і ДНК на 50%, зростанням числа В-лімфоцитів і макрофагів.

Ступінь відновлення пошкодженої імунної системи, в тому числі при захворюванні на СНІД, і протипухлинна активність залежать від тривалості лікування з використанням Рейши. Препарати цієї рослини покращують скоротність міокарда при поліпшенні кровопостачання і зменшенні потреби в кисні. Лікування препаратами Рейши хворих кардіологічних відділень було ефективним в 81,8% випадків при призначенні протягом місяця. Використання цього гриба в клініці серцево-судинної патології пов'язано зі здатністю Рейши знижувати у людей групи ризику рівень тригліцеридів і ліпопротеїнів низької щільності в плазмі крові на 68-74%, активно пригнічувати біосинтез холестерину, причому лікувальний ефект тим значніше, чим вище рівень гіперхолестеринемії.

На основі виконаних досліджень, робиться висновок про те, що гриб Рейши здатний підсилювати слабку, послаблювати сильну, і залишати без зміни нормальну реакцію імунної системи. Відзначається, що після місячного прийому Рейши і нормалізації показників імунної системи, вони, ці показники протягом року утримувалися на досить високому рівні в порівнянні з вихідними показниками.
В Японії рейши використовується практично при будь-яких захворюваннях, але для кожного захворювання існує своя методика дозування.
Поєднується з будь-якими ліками.

Протипоказання рейши - вагітність, лактація (не проводилися клінічні дослідження в цих групах.

Гриб абсолютно не отруйний, вирощений за особливою технологією з фармацевтичної японської культури.
Купити Рейши ви можете в нашому інтернет магазині

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Київський центр Фунготерапії, Біорегуляції і Аюрведи
(основний офіс)

03022, Україна, Київська, Київ, Ломоносова, будинок 29, офіс 35
  • +38 (097) 231-74-XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create