ІмунUP+
ІмунUP+
Опис товару

Мікроелементний комплекс «ІМУНАП»

Як зміцнити імунітет для боротьби з коронавірусом?

В умовах пандемії коронавірусу COVID - 19, дотримання всіх можливих заходів (проведення дезінфекції, використання захисних засобів, мінімізація контактів і т. д.) не гарантує, а тільки знижує ризик захворювання. Відсутність нині спеціальної вакцини та ефективних противірусних засобів прямої дії залишають людині лише одну надію – на власний імунітет.

97% людей, які пережили захворювання, врятували своє життя лише завдяки адекватній імунній відповіді свого організму на дію вірусу. Прийом препаратів, що зміцнюють імунітет, стає для людини не тільки необхідним, але й життєво важливою складовою захисту від хвороб, що гарантує підвищення шансів на виживання вразі зараження цим особливо небезпечним вірусом.

Враховуючи значну кількість пропозицій різних імуно-стимулюючих препаратів, в даний час досить складно здійснити правильний вибір. Тому слід дотримуватися рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я, в яких міститься найбільш правдива та точна інформація.

Так, зі звітів ВООЗ, а також інституту мікроелементів ЮНЕСКО стає зрозумілим, що саме мікроелементи є фундаментом сильного імунітету. Дефіцит есенціальних, тобто життєво необхідних мікроелементів призводить до розвитку глибокого набутого імунодефіциту. На жаль, нині дефіцит таких мікроелементів як селен, цинк, йод та германій широко поширений серед мільярдів людей, що населяють планету, а ступінь мікроелементозів корелює із віковими показниками.

Складається смертельно небезпечна ситуація: з одного боку, ослаблена імунна система, яка хронічно недоотримує життєво необхідні для неї мікронутрієнти, а з іншого – «небезпечний ворог» – вірус, який блискавично впливає на організм за умов недостатньої його захищеності.

Для вирішення цієї проблеми українськими вченими, з використанням найновіших досягнень у галузі нанотехнологій, розроблено спеціальний комплекс, що складається з 5 мікро – елементів – цинку, селену, йоду, германію та сірки. Найважливішою складовою ефективності даного мікроелементного комплексу і те, що його елементи - органічні сполуки. Такі сполуки характеризуються максимально високою біодоступністю, і навіть тим, що вони миттєво входять у захисні фізіологічні процеси людського організму.

Препарат має науково доведену багатопрофільну зміцнюючу дію на всі ланки імунної системи, крім цього він також має яскраво виражену противірусну активність.

Підтримання збалансованої дієти, достатня тривалість сну, регулярна фізична активність та відмова від куріння є одним з найважливіших способів підтримки здорової імунної системи та зниження шансів на інфікування та захворювання.

Якщо ви вирішили, що хочете придбати дієтичну добавку «ІМУНАП», спочатку проконсультуйтеся з вашим лікарем, оскільки деякі добавки можуть бути несумісні з певними препаратами або не підходити для деяких пацієнтів.

Інструкція по використанню

Дієтична добавка є унікальним комплексом мікроелементів, дія якого спрямована на підвищення захисних сил організму та його опору до різних вірусних та інфекційних захворювань. Пропонований комплекс сприяє посиленню клітинного та гуморального імунітету, виявляє противірусну та антибактеріальну дію. Відновлює дефіцит мікро - елементів, необхідних підтримки високого імунного статусу організму.

 

Дія окремих компонент комплексу.

Цинк:

Є головним мікроелементом для імунної системи: потенціює гуморальний та клітинний імунітет, який має життєво важливе значення для захисту від вірусної, грибкової, протозойної інфекції, а також проти радіаційного канцерогенезу та аутоімунних реакцій;
Виявляє антивірусну, антибактеріальну та антитоксичну дію, антиоксидантною активністю;
Є активатором діяльності Т – лімфоцитів;
Застосування цинку у будь-якій фазі вірусної реплікації пригнічує формування нового вірусу. До дії цинку чутливі: вірус простого герпесу (Herpes simplex 1, 2), вірус енцефаломієліту, ентеровірус, риновіруси та ін. In - vitro пригнічує реплікацію коронавірусу;
Дефіцит цинку значно впливає на здатність вашої імунної системи функціонувати належним чином, що призводить до підвищеного ризику інфекцій та захворювань, включається – пневмонія.
Дефіцит цинку зачіпає близько 2 мільярдів людей у всьому світі, він зустрічається у 30% людей похилого віку;
Додаткове введення цинку може повністю нормалізувати порушені імунні функції організму, а й значно підвищує імунну відповідь. Численні дослідження показують, що препарати цинку можуть захистити від інфекцій дихальних шляхів, таких як застуда, також вони допомагають зменшити її тривалість.
Йод:

Є обов'язковим струменем

Показати всі Сховати
Відгуки
  • Відсутній
  • Код товару: 060048
375 грн
Загальна вартість: 0 грн
Купити
Доставка
Самовивіз
Доставка Укрпоштою
Нова пошта
Оплата
Готівкою
Післяплатою
Оплата на карту
Відгуки ІмунUP+
ІмунUP+
Відсутній
ІмунUP+
375 грн
Купити
Фотографії ІмунUP+
ІмунUP+
ІмунUP+
Відсутній
ІмунUP+
375 грн
Купити

Рекомендовані товари

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×