ВІТАМІН D3 DELIGHT 2000
ВІТАМІН D3 DELIGHT 2000
Опис товару

Ділайт (холекгальциферол, вітамін ДЗ)

Дієтична добавка Інструкція для застосування

Склад 1 таблетки: вітамін ДЗ (холекальциферол) — 2000 МО, допоміжні речовини. Без ГМО.

Опис дії :холекальциферол (вітамін Д3) відіграє важливу роль у роботі багатьох систем організму. Ключовими функціями вітаміну Д3 є: метаболічна регуляція (всмоктування в тонкому кишечнику) балансу кальцію і фосфору, що впливає на стан кісткової тканини і роботу нирок та шлунково-кишкового тракту; підтримання нормальної роботи серцево-судинної системи; забезпечення роботи нервової системи; зміцнення імунітету.

У людей з нестачею вітаміну Д3 засвоєння кальцію може бути нижче на 60% у порівняні з тими, у кого рівень вітаміну Д3 нормальний. При дефіциті вітаміну Д3 ми можемо споживати достатньо кальцію, але той просто не засвоюватиметься в достатній мірі, веде до зменшення маси і міцності кісток. Як наслідок, це може призвести до болісних відчуттів у м’язах і підвищення ризику переломів.

Вітамін Д3 — важлива складова ефективної імунної системи. Він зменшує тяжкість бактеріальної інфекції, покращує роботу легенів, запобігає ризику раку (молочної залози, колоректального). Вітамін Д3 регулює рівень імунної відповіді на патогенні збудники, допомагає нашим імунним клітинам синтезувати протимікробні і противірусні речовини. При дефіциті вітаміну Д3 люди більш схильні до різного роду вірусних, бактеріальних, автоімунних захворювань. В них частіше проявляється надмірна запальна реакція на збудник, що погіршує № процес одужання.

Вітамін Д3 допомагає підтримувати адекватний рівень інсуліну для пацієнтів з діабетом 1 та 2 типів.

Контроль рівня вітаміну Д3 важливий також для осіб з метаболічним синдромом, ожирінням, остеопорозом, автоімунними (в тому числі ревматоїдним артритом) та дерматологічними захворюваннями (в тому числі атопічним дерматитом).

Не тільки кістки і імунні клітини, але й мозок також погребує цього вітаміну для правильного функціонування і розвитку. Дефіцит вітаміну Д3 сприяє погіршенню настрою, тривожності та подразливості, частим змінам настрою, втомлюваності, розладам сну. Обсерваційні дослідження вказують на те, що люди з дефіцитом вітаміну Д3 більш схильні до проявів І депресії протягом життя.

Дефіцит цього вітаміну може поповнюватися двома шляхами: з їжею чи шляхом активації вітаміну Д3 в шкірі під дією сонячних променів. В осінньо-зимовий період, коли сонячна активність знижена, а температура навколишнього середовища не дозволяє виробляти достатніх інсоляцій, необхідно коригувати раціон харчування, щоб уникнути дефіциту вітаміну Д3. Варто також мати на увазі, що низка хронічних хвороб може також спричинювати дефіцит цього вітаміну у організмі (наприклад, хвороби печінки), тому важливо контролювати його рівень та поповнювати за потреби.

Рекомендації щодо застосування: може бути рекомендовано лікарем як дієтична добавка до раціону харчування, додаткове джерело вітаміну Д3 при гіповітамінозі, в період зниженої сонячної активності, а також для збагачення раціону харчування в програмах, спрямованих на зміцнення імунітету, а також для нормалізації функціонування різних систем організму та покращення загального стану. Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінному раціону харчування.

Спосіб вживання: дорослим по 1 таблетці 1 раз на день під час або після прийому їжі. Перед застосуванням потребує консультації з лікарем. Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу продукту. Діти до 12 років. Вагітність.

Зберігання: за температури не вище 30°С, у сухому, віддаленому від світла та недосяжному для дітей місці.

Термін придатності зазначений на упаковці.

Пакування: 50 таблеток.

Не с лікарським засобом.

Виробник: Опсонін Фарма Лтд, Дакка, Бангладеш (Opsonin Pharma Ltd, Dhaka, Bangladesh)

Імпортер: TOB Вітафлора, Україна, Київ 03110, вул. Солом'янська, 17,+380445293717

Показати всі Сховати
Відгуки
  • Відсутній
  • Код товару: ВІТАМІН D3 DELIGHT 2000
200 грн
Загальна вартість: 0 грн
Купити
Доставка
Самовивіз
Доставка Укрпоштою
Нова пошта
Оплата
Готівкою
Післяплатою
Оплата на карту
Відгуки ВІТАМІН D3 DELIGHT 2000
ВІТАМІН D3 DELIGHT 2000
Відсутній
ВІТАМІН D3 DELIGHT 2000
200 грн
Купити
Фотографії ВІТАМІН D3 DELIGHT 2000
ВІТАМІН D3 DELIGHT 2000
ВІТАМІН D3 DELIGHT 2000
Відсутній
ВІТАМІН D3 DELIGHT 2000
200 грн
Купити

Товари, які переглядали

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×