Cannabis indica N6,N30,N200,N1000
Cannabis indica N6,N30,N200,N1000
Опис товару

Cannabis indica (конопля індійська, гашиш, марихуана, анаша) є близькою родичкою конопель посівної (Cannabis sativa), але володіє відмінними від неї гомеопатичними властивостями. Ця особливість пояснюється формуванням рослини під дією інших грунтово-кліматичних умов.

Гомеопатичні препарати на основі Cannabis показані хворим, симптоматология яких здебільшого зосереджена на ментальному та емоційному планах. Джерело: Flickr (Melissa Saurio).

Цінність Каннабис індика тим вище, чим більше в наш час людина відчуває психічних і психосоматичних проблем. Відчуття, пов'язане зі зміною свідомості, є головне показання для лікування cannabis.

Опис симптомів, характерних для пацієнтів конопель індійської, налічує 275 різних проявів. Список, який включає особистісні нюанси, складається з 918 симптомів. Всі вони пов'язані зі зміною сприйняття пацієнтом часу, простору і власного тіла.

Зверніть увагу! Всі симптоми пов'язані саме з психікою пацієнта cannabis indica, його самовідчуттям. Ці відчуття ніяк не пов'язані з реальним фізичним станом хворого, а іноді прямо протилежні оному.

Конопля індійська - опис, застосування в гомеопатії

Батьківщиною Каннабис індика є гірський масив Гіндукуш. Це території сучасного Афганістану, Індії, Пакистану і Таджикистану. Рослини здаються нижче, ніж коноплі посівна і значно гіллясто. Листя широкі, на відміну від посівної конопель, темніші, іноді з червоними прожилками. Суцвіття (шишки) більше і легше.

Рослина відома своїм наркотичним впливом на організм людини. Гомеопатія використовує канабіс індика як психотропний засіб для лікування хворих, які проявляють симптоми наркотичного сп'яніння не пов'язаного з прийомом наркотиків.

Для створення гомеопатичних препаратів використовують листя і молоді пагони. Застосовують cannabis indica для зняття галюцинацій, виборчої амнезії, нав'язливих станів.

Психотип пацієнта Каннабис індика

Існує два діаметрально протилежних психотипу Сannabis. Це емоційний (чуттєвий) і інтелектуальний (розумово або ментально). Зовні обидва типи канабіс виглядають змученими і хворими: їхні руки не знають спокою, частини тіла живуть окремо, очі нерухомі.

Це цікаво! Дія гашишу на організм людини безпосередньо залежить від рівня його когнітивних здібностей. Це підтверджує припущення, що Cannabis indica діє не на тіло, а на психіку і мозок.

емоційний психотип

Хворий характеризується поверхневим ставленням до життя. Йому все легко і все в радість. Він перебуває в стані психічного екстазу, ейфорії. Розумовий аналіз йому недоступний або нудний. Розвинена фантазія є джерелом то натхнення, то страху. Думки в голові не затримуються.

Відсутня реальне відчуття тіла, очі порожні. Хворий ширяє над простором і розчиняється в ньому. Відчуває відчуття, що він постійно поза фізичним тілом, час навколо зупинилося. Його руки повітряні, він перебуває в стані легкості.

Час йде дуже повільно. Воно тягнеться і «липне». Хворого турбує внутрішня дисгармонія через психічного перезбудження, бажання швидко рухатися, багато говорити, інтенсивно жити.

Після гашишу пацієнт легкий у спілкуванні, але швидко забуває про співрозмовника і загоряється фантазійними ідеями, він багато сміється, часто невмотивовано. У своїх мріях перескакує з одного на інше. Бачення, що виникають в його голові, надзвичайно яскраві. Його очі здаються скляними. У нього спотворене сприйняття частини тіла. Руки здаються чужими, кінцівки маленькими, голова величезною. Постійно відчуває страх померти поза тілом. В реальному житті такі люди часто змінюють роботу, друзів, місце проживання.

Ментальний або розумовий психотип

Пацієнти канабіс похмурі, схильні до самоаналізу, контролю і оцінки навколишньої дійсності. Для них характерно перебування в стані страху і відвертого жаху від власного тіла. У психічних реакціях явно простежується сповільненість.

В голові пацієнт Сannabis другого типу розуміє абсурдність «що відбувається». Його супутники - очікування смерті, страх втрати розуму, зависло час. Частини тіла постійно «змінюються».

Зверніть увагу! Пацієнти ментального типу відрізняються підвищеною потребою в сексі (сатіріаз). Вони не вибирають особливо партнера - влаштує будь-який для швидкої розрядки. Коли поблизу зовсім немає нікого - вдаються до онанізму. Часто є носіями гонореї.

Пацієнти, яким показане лікування Cannabis indica, схильні відчувати почуття ейфорії, безмежної радості. При цьому дуже важко утримати увагу на чомусь одному, запам'ятати те, що відбувається. Джерело: Flickr (Bennett Whitnell).

Прийом Cannabis indica майже не знаходить відгуку в тілі. Його прерогатива - свідомість. Пацієнти, які брали анашу, відзначали такі відчуття:

сухість в роті;
голод;
головний біль;
м'язова слабкість в кінцівках;
статеве збудження.
Вплив гашишу на психіку можна коротко описати як фантастичне

Показати всі Сховати
Відгуки
  • Відсутній
  • Код товару: 020416
120 грн
Загальна вартість: 0 грн
Купити
Доставка
Самовивіз
Доставка Укрпоштою
Нова пошта
Оплата
Готівкою
Післяплатою
Оплата на карту
Відгуки Cannabis indica N6,N30,N200,N1000
Cannabis indica N6,N30,N200,N1000
Відсутній
Cannabis indica N6,N30,N200,N1000
120 грн
Купити
Фотографії Cannabis indica N6,N30,N200,N1000
Cannabis indica N6,N30,N200,N1000
Cannabis indica N6,N30,N200,N1000
Відсутній
Cannabis indica N6,N30,N200,N1000
120 грн
Купити
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×