Вода WIADAP
Вода WIADAP
Опис товару

Опис:

Вода WIADAP - рідина, оброблена за особливою технологією впливу тліючого розряду холодної плазми, повністю очищена від вільних радикалів (в тому числі кисневої та водневої групи) і перетворена в кластерну структуру здатну проникнути всередину клітини. Метод заснований на формуванні прикордонного шару вода-плазма, де виникає сильно іонізована середу. Саме тут і відбуваються дуже високі перепади напруги - на частки міліметра обсягу в тисячу вольт, які формують необхідні зміни в воді. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оголосила, що одним з високих стандартів якості води є наявність нано-кластерної (низкомолекулярной) організації води. Чим менше кількість молекул Н2О в кластері, тим більшу гидратацию несе дана вода клітці, тобто вода буде більш проникла в середину клітини.

Основні властивості:

При прийомі води WIADAP активізуються всі очисно-відновні процеси організму, нормалізує його функції і обмінні процеси.

Нано-кластерна організація збільшує здатність рідини проникати в клітини організму. Є найкращим транспортувальником поживних речовин і кисню через мембрани клітин і оболонку клітинних ядер всередину клітини. Сприяє розчиненню різних відкладень, жирів і солей.

При надходженні рідини в ядро ураженої клітини відбувається руйнування деформованої частини клітини, утворюючи розриви ланцюжків і / або зникнення цілих сегментів, що призводить псевдомутірованную клітку до смерті - викликає апоптоз (природну загибель пошкодженої клітини). Навіть на початковій стадії застосування порушена клітина практично відразу втрачає здатність до поділу, а спіраль ДНК виглядає стислій, після чого вона гине. Така особливість дії даної рідини рекомендована до застосування в складі комплексних програм по лікуванню онкологічних патологій, а також ряду складних або хронічних захворювань, для більш швидкого відновлення після операцій і тривалих хвороб.

Володіє сильно вираженими бактерицидними і антивірусними властивостями, які зберігаються протягом тривалого періоду.

Антиоксидант, що впливає на організм на мікробіологічному рівні, прекрасно поєднується c іншими антиоксидантами і навіть посилює їх дію.

Застосування такої води прискорює всі біохімічні реакції в організмі людини і добре поєднується c більшістю відомих ферментів (каталізує більшість реакцій з їх участю)

Значно посилює дію антибіотиків, знижує опірність бактерій до них, що дозволяє знизити дозування препарату, що застосовується.

Показання до застосування:

 • У комплексних програмах по нормалізації маси тіла.
 • Для швидкого відновлення після фізичних навантажень і з метою підвищення їх ефективності.
 • Для поліпшення м'язового і життєвого тонусу.
 • З метою уповільнення процесів старіння і активації процесів омолодження організму.
 • Для захисту органів і систем, тканин і ДНК від окисного ушкодження.
 • З метою запобігання накопиченню в м'язах молочної кислоти.
 • Для активації власних захисних систем організму, підвищення і зміцнення імунітету.
 • При наявності метеозалежності, для її зниження.
 • Для підвищення ефективності дії лікарських засобів і вітамінів.
 • З метою зміцнення нервової системи і стресостійкості, поліпшення якості життя і відновлення енергетичного балансу організму.
 • Як складова комплексних програм по лікуванню онкопатологій і хронічних захворювань.

Склад: вода нано-кластерної структури. Рідина на основі очищеної питної води або у вигляді фізіологічного розчину (NaCL 0,9% для внутрішньовенних трансфузій) зазнала глибокої обробці тліючим розрядом плазми.

Форма випуску: рідина 500 мл в пластиковій пляшці.

Спосіб застосування та дози: Застосовується за індивідуальними схемами, складеними з урахуванням особливостей захворювань пацієнта.

Рекомендована схема прийому: з 1 по 3 день застосовувати 50 мл вранці натщесерце, з 4 по 23 (і з 29 по 100 день прийому) застосовувати по 100 мл вранці до вживання їжі, з 24 по 28 день застосовувати по 150 мл вранці до вживання їжі .

Протипоказання: Застосування даних розчинів несумісне із застосуванням кофеіно- містять напоїв і препаратів, а також з вживанням спиртовмісних напоїв і препаратів, знеболюючими засобами на основі морфіну. Не допускається комбіноване використання розчину з хіміотерапією при онкологічних захворюваннях. Не допускається використання даних розчинів пацієнтами, що мають трансплантовані органи або кістковий мозок.

Умови зберігання: зберігати в сухому захищеному від світла, темному і недоступному для дітей місці при температурі від +5 ºС до +25 ºС. Термін придатності 6 місяців від дати виробництва. Не слід використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Виробник : Centrum Badań Naukowych - Wrocławski Park Technologiczny, WIADAP Sp. zoo, Poland (Польща).

Показати всі Сховати
Відгуки
 • Відсутній
 • Код товару: 60037
650 грн
Оптова ціна від 10 шт. 510.00 грн
Оптова ціна від 6 шт. 600.00 грн
Загальна вартість: 0 грн
Купити
Характеристики
 • Форма випуску:
  Рідина
 • Об'єм, мл:
  500
Доставка
Самовивіз
Доставка Укрпоштою
Нова пошта
Оплата
Готівкою
Післяплатою
Оплата на карту
Характеристики Вода WIADAP
 • Форма випуску:
  Рідина
 • Об'єм, мл:
  500
Вода WIADAP
Відсутній
Вода WIADAP
650 грн
Купити
Відгуки Вода WIADAP
Вода WIADAP
Відсутній
Вода WIADAP
650 грн
Купити
Фотографії Вода WIADAP
Вода WIADAP
Вода WIADAP
Відсутній
Вода WIADAP
650 грн
Купити

Рекомендовані товари

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×