Фітопрепарат Сомешварі ультра (бронхолегенева система)

Фітопрепарат Сомешварі ультра (бронхолегенева система)
Фітопрепарат Сомешварі ультра (бронхолегенева система)
Опис товару

SOMESHWARI ULTRA / Сомешварі Ультра

Джерело комплексу біологічно активних речовин рослинного походження з метою створення оптимальних дієтологічних умов

ДЛЯ ПІДТРИМКИ НОРМАЛЬНОГО ФУНКЦІОНУВАННЯ БРОНХОЛЕГЕНЕВОЇ СИСТЕМИ.

Алергічні реакції, лікарські алергії або гіперчутливість в Аюрведе вважаються хворобами, при яких домінує захворювання капхи. Приклади таких хвороб - астма і екзема. (Капха описана в Аюрведе як вологе, стійке, важке, м'яке речовина зі слизової структурою. Капха формується з рівноваги «безформних рідин» і «маси». Капха відповідає за нормалізацію вологи тіла, стабільність суглобів, пружність тіла, пропорційність масі, вазі, міцності і витривалості. Опис капхи нагадує лімфатичну та імунну системи - жир, слиз і слизові системи)

У традиційній медицині алергічні реакції вважаються порушенням імунної системи. Клінічні ознаки і симптоми алергічних реакцій залежать від слабкості органів.Наприклад, алергічна реакція, яка виникає у верхніх дихальних шляхах, проявляється в запаленні дихальних шляхів і гіперемії (алергічний нежить). Алергічна реакція, яка виникає в легенях, проявляється симптомами астматичного нападу. Якщо вона виникає на шкірі, то може проявлятися у вигляді ознак і симптомів алергічного висипу, екземи, псоріазу або контактного дерматиту.

Одна з найпоширеніших алергічних реакцій - алергічний нежить. Серед інших поширених алергічних реакцій - алергічна астма і шкірні реакції.

У Аюрведе алергічні реакції описуються як порушення, що виникають в організмі через ряд небажаних токсичних речовин, які виробляються в організмі. Ці порушення виникають або через погане засвоєння поживних речовин, неправильний обмін речовин, або через вплив шкідливих речовин навколишнього середовища.

Бронхіальна астма - захворювання, поширене у всьому світі. Люди різного віку страждають від цього хронічного розлади роботи дихальних шляхів.

Згідно Аюрведе, загальний механізм розвитку астми (сваса роги) полягає в тому, що всі речі, матеріали і умови можуть підвищувати вата дошу (вата - субстанція, яка накопичується в товстій кишці, нервовій системі, серці).

Астма формується на тлі зростаючого кашлю (каса), наявності в організмі неперетравлених залишків їжі (ама), діареї, блювоти (ваматху), отруєння (вису), анемії (панду) і лихоманки (Джварі); контакту із забрудненим пилом повітрям, отруйними газами, пилком або димом; травмування життєво важливих точок; вживання занадто холодної води, а також проживання в холодних і вологих місцях. Спровокувати напади астми може надмірне вживання сухої і в'язкою їжі, холодної води, нерегулярний режим харчування, запори, строгий пост, підвищена сексуальна активність у дорослих, вплив на тіло дуже низьких або дуже високих температур, тривога, нервові потрясіння, порушення психічного спокою і виснаження. Кашель і риніт також можуть викликати астму.

Слід уникати ліків, дієт і практик, які викликають загострення хвороби. Варто обмежити перебування в насичених пилом і димом, а також холодних і вологих місцях, уникати надмірного вживання сухої і в'язкою їжі, холодної води, зміни клімату, довгої ходьби, нерегулярного режиму харчування, порушення травлення, травми життєво важливих органів. Можуть завдати шкоди: неспання вночі, заняття спортом, фізичні навантаження, перебування на сонці або біля вогню, а також тривоги, нервові потрясіння, гнів і все, що порушує душевний спокій. Здоровий спосіб життя може запобігти захворюванню.

Рекомендується при:

 • Алергічні реакції;
 • Хронічний бронхіт;
 • Хронічна обструктивна легенева хвороба з гострою респіраторною інфекцією нижніх дихальних шляхів
 • Алергічний нежить;
 • Астма з переважанням алергічного компонента;
 • Гостра інфекція верхніх дихальних шляхів
 • Бронхіальна і алергічна астма,
 • Хронічна обструктивна хвороба легень;
 • Куріння.

Короткий опис трав входять до складу:

Мімоза леббек (Albezia lebbeck) - містить таніни і псевдо таніни, меланоксетін, океанін, флавоноїди, альбіццгенін, сапонін, кристалічний кальцій, крохмаль, олеаноловую і ехіноцістікову кислоти, ситостерол. Використовується як засіб від бронхіту, прокази, гельмінтних поразок, проти туберкульозу, слабкості сім'я і отруєнь.

Паслін чорний (Solanum nogrum) - містить стероїдні алкалоїди, головним чином саласонін і соломаргін, агликоном яких є соласордін, який використовується для отримання прогестерону, а також для синтезу кортизону і інших стероїдних гормонів. Застосовується як антисептичний, діуретичний і послаблюючий засіб.

Адатода судинна (Adhatoda vasica) - містить велику кількість ефірних масел і алкалоїдів, похідних від хіназоліну (вазіцін, вазіцінол, пеганін т.д.). Використовують при захворюваннях дихальної системи і кровотечах. Надає відхаркувальну, вітрогонний ефект, сприяє зменшенню нудоти, газових кольок і метеоризму, має виражений гіпотензивний ефект, застосовується також при лікуванні ішемічної хвороби серця.

Куркума довга (Curcuma longa) - містить ефірне масло, багату на сесквітерпени - цінгіберен; жовті пігменти, наприклад курку хв. Допомагає поліпшити травлення, має жовчогінну, сечогінну і стимулюючу дію.

Солодкий гола (Glycyrrhiza glabra) - містить тритерпенових сапонін гліцерин - кальцієва і калієва солі глицирризиновой кислоти. Застосовують як протизапальний, спазмолітичний і анти секреторний засіб при гіперацидному гастриті, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки.

Імбир лікарський (Zingiber officinale) - кореневище містить ефірну олію, смолисті речовини, ліпіди, амінокислоти, нікотинову кислоту, вітамін А, крохмаль. Сприяє покращенню травлення, має вітрогінну і спазмолітичну дію.

Фісташкове дерево (Pistacia integerrima) - містить ефірні масла, смолу, фісташкові кислоти А і В, β-ситостерин, аромадендрен, камфен, каприлової кислоти, цинеол, α-пінен, амінокислоти, дігідромальвінову кислоту, фістацін, фістацінін, стерали, трітерпеноїди і дігідрокварцетін .Вікорістовують для усунення респіраторних ускладнень.Допомагає лікувати кашель і задишку, має жарознижуючі властивості.

Перець довгий (Piper longum) - корінь містити алкалоїди піперидин та піперлонгумінін, дігідростігмастерол, воскової алкалоїд N-ізобутіл-декатранс-2-транс-4-діенамід, терпенові речовини. Застосовується при лікуванні шлунково-кишкових захворювань, а також при легеневих хворобах.

Кожна капсула містить:

 • Екстракт кореня Клеродендрум серратума (Clerodendrum serratum) - 120,0 мг,
 • Екстракт кори Мімози леббек (Albezia lebbeck) - 120,0 мг,
 • Екстракт Пасльона чорного (Solanum nigrum) - 120,0 мг,
 • Екстракт листя Адатода судинної (Adhatoda vasica) - 120,0 мг,
 • Екстракт кореня куркуми довгої (Curcuma longa) - 85,0 мг,
 • Екстракт кореня солодки голої (Glycyrrhiza glabra) - 85,0 мг,
 • Екстракт кореневища імбиру (Zingiber officinale) - 50,0 мг,
 • Екстракт фруктів фісташкові дерева (Pistacia integerrima) - 50,0 мг,
 • Екстракт фруктів Перця довгого (Piper longum) - 50,0 мг,

Не містить генетично модифікованих організмів і хімічних консервантів, зроблено на основі лікарських рослин.

Поживна (харчова) цінність 100 г продукту:

білків - 6,4 г; жирів - 0,6 г; вуглеводів - 47,4 г.

Енергетична цінність (калорійність) 100 г продукту: 230 ккал.

Форма випуску: желатинові капсули масою по 923,0 мг ± 7%,

тридцять капсул № 30. (три блістери по 10 капсул)

Спосіб застосування: Дорослим по 1 капсулі 1 раз на день за 30 хвилин до їди або за рекомендацією лікаря. Чи не перевищувати денну норму. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, період лактації у жінок. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не використовуйте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці, або при порушенні цілісності упаковки. Дієтична добавка не є лікарським засобом. Зверніть увагу, що всі рекомендації та коментарі мають інформативний характер і не повинні використовуватися без консультацій з лікарями або фахівцями. Самолікування може завдати шкоди вашому здоров'ю.

Умови зберігання: У сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі від 5 ° С до 30 ° С і відносній вологості не більше 80%.

Термін придатності: 3 роки з дати виготовлення. Номер партії і дата виробництва вказано упаковці.

Умови зберігання: в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 5 ° С до 30 С і відносній вологості не більше 80%.

Запобіжні заходи: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, період лактації у жінок. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб, не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не використовуйте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці, або при порушенні цілісності упаковки.

Спосіб застосування: дорослим по 1 капсулі 1 раз на день за 30 хвилин до їди або за рекомендацією лікаря. Перевищувати денну норму. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Термін застосування: до 4 тижнів. При необхідності можливе довготривале. За рекомендацією лікаря.

Виробник сировини зареєстрований в Генеральній дирекції медичного здоров'я і сімейного благополуччя, Уттаракханд, Індія. Відповідає міжнародним стандартам.

Країна походження сировини: Індія.

Виробник: ТОВ «Форсаж Плюс», місто Київ, Україна.

Замовник і власник торгової марки: Amma Life Sciences Private Limited вул .. Алма-Атинська, 2/1, місто Київ, 02090, Україна.

Показати всі Сховати
Відгуки
 • В наявності
 • Код товару: 020226
400 грн
Загальна вартість: 0 грн
Купити
Характеристики
 • Форма випуску:
  Капсули
 • Кількість в упаковці, шт.:
  30
Доставка
Самовивіз
Доставка Укрпоштою
Нова пошта
Оплата
Готівкою
Післяплатою
Оплата на карту
Характеристики Фітопрепарат Сомешварі ультра (бронхолегенева система)
 • Форма випуску:
  Капсули
 • Кількість в упаковці, шт.:
  30
Фітопрепарат Сомешварі ультра (бронхолегенева система)
В наявності
Фітопрепарат Сомешварі ультра (бронхолегенева система)
400 грн
Купити
Відгуки Фітопрепарат Сомешварі ультра (бронхолегенева система)
Фітопрепарат Сомешварі ультра (бронхолегенева система)
В наявності
Фітопрепарат Сомешварі ультра (бронхолегенева система)
400 грн
Купити
Фотографії Фітопрепарат Сомешварі ультра (бронхолегенева система)
Фітопрепарат Сомешварі ультра (бронхолегенева система)
Фітопрепарат Сомешварі ультра (бронхолегенева система)
В наявності
Фітопрепарат Сомешварі ультра (бронхолегенева система)
400 грн
Купити

Рекомендовані товари

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×