Діагноз - рак, лікується або жити? Альтернативний погляд на онкологію. Автор: Борис Гринблат

Діагноз - рак, лікується або жити? Альтернативний погляд на онкологію. Автор: Борис Гринблат
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 070132
 
Способи оплати: Готівкою, Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Самовивіз, Доставка поштою, Нова Пошта

Опис Діагноз - рак, лікується або жити? Альтернативний погляд на онкологію. Автор: Борис Гринблат

Назва товару : Діагноз-рак, лікується або жити? Альтернативний погляд на онкологію.
Автор: Борис Гринблат
Мова: російський
Обкладинка (палітурка) : твердий
Сторінок: 184
Формат: 210 мм на 153 мм
Видавництво: Москва "Концептуал"
Рік видання : 2017
Коротко про автора:
Борис Гринблат (1964 г.р.) ныне- лікар-натуропат, практикуючий фахівець з альтернативної онкології. На зорі своєї кар'єри, віддавши 10 років свого життя офіційній медицині і глибоко розчарувавшись в тому, в тому як працює сучасна медична система, він кардинально міняє свою кар'єру і стає успішним бізнесменом. Через роки доля знову зближує його з медициною, але тепер уже з іншою її стороною-альтернативною.
Закінчивши Європейську школу натуральної медицини, автор вирішує розібратися в причинах тотального домінування сучасної алопатичної медицини, незважаючи на її очевидну низьку ефективність, а також в тому, чому багато натуральних методів лікування, незважаючи на їх очевидний успіх, попросту ігноруються, піддається дискримінація або навіть переслідуються законом.
Найбільший інтерес у автора книги викликає онкологія, дослідженню якої він присвячує декілька років життя, внаслідок чого він відкриває для себе причини повної неспроможності офіційних методів лікування раку (хірургії, химио- і променевій терапії). Також результатом цих досліджень є відкриття великої кількості несумірно ефективніших методів лікування, альтернативних традиційним, які на практиці довели свою успішність.
Певна драматична подія в недавньому житті автора (воно описане в пропонованій книзі), переконує його в тому, що про результати цих досліджень повинні знати якомога більше людей, особливо хворих на рак, а також все тих, хто хоче оберегти себе від цієї хвороби.
Знайомство автора з двома медичними системами ( радянською і англійською), а також з двома сторонами медицини (традиційною і альтернативною), дозволяє йому усебічно підійти до проблем, пов'язаних з офіційними методами лікування хронічних хвороб і онкології зокрема. Цю картину доповнює захоплення автора альтернативною політикою і історією.
Опис книги :
У пропонованій книзі автор розкриває причини неспроможності методів традиційної онкології і знайомить читача з альтернативним поглядом на природу раку, причинами його виникнення, а також приводить натуральні методи лікування, які на практиці довели свою ефективність.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я рак входить в десятку провідних причин смерті людей по всьому світу. У країнах з високим рівнем доходу ситуація і того гірше: онкологічні захворювання поступаються першістю тільки ішемічної хвороби серця і інсульту. Мільйони людей щорічно отримують такий діагноз і мільйони помирають, так но офіційна медицина, незважаючи на все безсила запобігти цій гіркій долі більшості хворих. Прогнози ВООЗ також не утішливі- смертність від раку з кожним роком тільки ростиме. Тому діагноз рак зазвичай сприймається як страшний вирок. Загальновизнана в медицині генетична теорія виникнення раку, згідно якої захворіти їм може хто завгодно і абсолютно несподівано, лише зміцнює страх людей перед цією хворобою. І таке представлення в нашому суспільстві вважається загальноприйнятим і таким, що викликає сумніви.
Пропонована книга міняє у читача це представлення на кардинально протилежне, руйнуючи нав'язані в цій сфері стереотипи. У ній автор ( лікар-натуропат і практикуючий фахівець з альтернативної онкології) розкриває причини неспроможності традиційних методів лікування раку і пропонує альтернативний погляд на природу раку, причини його виникнення, а також знайомить читача з натуральними методами його лікування, які на практиці довели свою ефективність.
Книга розрахована на широкий спектр читачів, а не тільки на хворих раком або лікарів-онкологів.
Онкохворим, які зможуть позбавитися від нав'язаних неправдивих стереотипів, вона не лише подарує надію на зцілення, але і стане свого роду дороговказною картою, яка відкриє двері в нове життя, вільне від хвороби, а також вкаже прості кроки в цьому напрямі, які доступні тому, що будь-якому, що бажає незалежно від фізичного і фінансового стану.
Лікарям-онкологам, якщо вони дійсно чи хоте б наслідувати своєму покликанню (успішно допомагати хворим виліковуватися від хвороби, а не робити бізнес на їх хворобі), ця книга може стати поштовхом для глибшого вивчення питання і пошуку дійсно ефективних і безпечних методів лікування раку.
Усім іншим читачам, що не відносяться до вищезгаданих категорій, книга дозволить розібратися в тому, що ж з себе представляє здоров'я з точки зору натуропатії, і це, у свою чергу, може спонукати узяти на себе відповідальність за своє здоров'я і здоров'я близьких, і тим самим, запобігти не лише виникненню раку, але і будь-якої іншої хвороби.
Зміст:
Від редактора
Попередження автора
Про автора
Пролог
Глава 1. У чому проблема?
Глава 2. Історія домінування алопатичної медицини.
Глава 3. Онкологія процвітаючий бізнес.
Глава 4. Теорії раку.
Глава 5. Хто хворіє і чому?
Глава 6. Нова концепція лікування і профілактики і хвороб.
Глава 7. "Різати, труїти, спалювати"-традиційні онкологічні методи.
Глава 8. Головні причини виникнення і розвитку раку.
1. Харчовий чинник.
2. Токсичесский чинник.
3. Психологічний чинник.
4. Фізичний чинник.
Глава 9. Вибір концепції лікування раку. Визначальний чинник в успіху лікування.
Глава 10. Комплексний підхід в лікуванні раку.
Глава 11. Питання і відповіді, які можуть врятувати хворому життя.
Додаток.
Список клінік нетрадиційних методів лікування раку і методів, які вони використовують.
Список використаної літератури і інших джерел інформації.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Київський центр Фунготерапії, Біорегуляції і Аюрведи
(основний офіс)

03022, Україна, Київська, Київ, Ломоносова, будинок 29, офіс 35
  • +38 (097) 231-74-XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create