Рак. Причини виникнення та профілактика. Міфи і реальність. І.Неумивакин

Рак. Причини виникнення та профілактика. Міфи і реальність. І.Неумивакин
 

Наведите курсор, чтобы увеличить

 
Product code 070168
 
Payment methods: In cash, Cashless, Cash on delivery
Shipping methods: Pickup, Delivery by post, Nova Poshta

Description Рак. Причини виникнення та профілактика. Міфи і реальність. І.Неумивакин

Назва товару: Рак. Причини виникнення та профілактика. Міфи і реальність.

Автор: Іван Неумивакин

Мова: російська

Обкладинка (палітурка): м'який

Сторінок: 496

Формат: 70 на 100/16

Видавництво: Санкт-Петербург, ТОВ «Ідательство ДИЛЯ»

Рік видання : 2016

 

Коротко про автора: Автор унікальної оздоровчої системи, доктор медичних наук, а також творець безлічі винаходів і книг, присвячених здоров'ю. Іван Павлович Неумивакин - особистість неординарна й багатогранна. Він започаткував розвиток медицини для космонавтів, створив першу лікарню на борту космічного корабля і розробив принципи надання першої допомоги в невагомості. Купити книги Івана Неумивакіна варто як для того, щоб ознайомитися з космічною стороною діяльності професора, так і щоб дізнатися його погляд на цілком земні питання. Адже в своїй творчості Іван Неумивакин розвінчує популярні міфи про харчування, дає практичні поради щодо лікування різних захворювань і підтримці здорового способу життя

 

Опис книги: Відома сумна статистика: на початку цього століття кожен тринадцятий людина хворів на онкологічне захворювання, тепер же захворює кожен четвертий. Ми порушили закони Природи і продовжуємо згубно діяти на екологію, завдаючи шкоди перш за все самим собі. Людина змінився якісно, що і дає «зелене світло» онкологічним, серцево-судинних захворювань, з'являються нові інфекції, які легко «нападають» на людину з глибокими порушеннями імунної системи. Це змушує переглянути не тільки структуру нашої охорони здоров'я, медицини, а й кожна людина повинна переглянути свій спосіб життя, щоб зберегти своє здоров'я.

До якої планки потрібно підняти рівень здоров'я, привести організм в стан «бойової готовності», щоб забезпечити активне довголіття, зустріти і дати відсіч будь-якої хвороби, в тому числі раку? У даній книзі ми розглянемо ці питання, і я дам практичні рекомендації.

 
 
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create