Веселка рослинний поліекстракт
Веселка рослинний поліекстракт
Product description

Рослинний екстракт гриба Веселка

Рослинні настоянки з давніх часів застосовуються для поліпшення роботи імунної системи, профілактики різних захворювань і їх лікування. Сировина, які використовують для приготування екстракту Веселка, має на 100% природне походження. Це базидіальний гриб сімейства Весёлковие, який відносять до групи гастероміцетов, що і пояснює це цікава назва. Веселка або Phallus impudicus, не є популярним грибом для вживання в їжу, так як має сильний специфічний запах і смак, не відмітний для ідентифікації, а ось лікарські переваги гриба Веселка і його користь для здоров'я неоціненні. Специфічний полісахарид і інші корисні речовини, які виявляються в складі, мають цілющі властивості, які успішно використовують при виготовленні лікарських препаратів, рослинних настоянок.

«Vitauct» - краща якість рослинних настоянок

Порівняємо різні способи вилучення БАР - біологічно активних речовин, щоб зрозуміти, який з них якнайкраще відображає потенціал рослин і дозволяє отримати найбільш широкий спектр корисних речовин природного походження.

· Екстракція - це простий процес, спрямований на отримання певних компонентів, присутніх в рослинах. Суть методу полягає в поділі твердої речовини і рідини з подальшим етапом очищення. Цікавлять рослинні компоненти в результаті змішування розчиняються і містяться в складі екстрагента, який потім видаляється. Отриманий таким чином розчин і називається екстрактом. Недолік методу - складність повного видалення розчину в вигляді екстрагента з речовин, що екстрагуються. Результат процесу екстракції - порівняно невелика ступінь вилучення корисних рослинних компонентів.

· Поліекстракція - складний багатоетапний процес, в результаті якого витягується практично повний спектр цінних біологічно активних речовин, що містяться в рослині. За допомогою екстрагентів різного ступеня полярності вдається витягти з рослинної сировини максимум корисних компонентів. Встановлено, що метод поліекстракціі дозволяє отримати продукт, що містить найширший спектр БАР.

Основні етапи поліекстракціі:

· На першому етапі в якості екстрагента використовується 80% спирт, який дозволяє отримати максимальну кількість БАВ з рослинної сировини. Це компоненти ефірної олії, жиророзчинні рослинні пігменти, хлорофіли та інші речовини, які не витягаються в процесі застосування розчинів на водній основі.

· Фенольні глікозиди і нафтохінони виділяються з рослинної сировини на 2-му і 3-му етапах за допомогою застосування 50% і 20% спирту.

· На заключних етапах процесу поліекстракціі застосовується вода і слабка концентрація етанолу за допомогою яких виділяються водорозчинні речовини - полісахариди, вітаміни, амінокислоти, дубильні та інші речовини.

Важливо: Біологічно активні речовини, отримані методом поліекстракціі, в умовах виробництва в обов'язковому порядку піддаються випаровуванню і потім концентрування, щоб видалити залишки води і спирту.

Результат поліекстракціі: Кінцевий продукт є на 100% натуральним - в складі немає консервантів, барвників, парабенів та інших шкідливих хімічних речовин.

Переваги технології поліекстракціі, розробленої компанією Vitauct:

· Процес виділення БАР методом поліекстракціі проходить в максимально сприятливих умовах, що дозволяє зберегти природні властивості складових рослинних компонентів повністю.

· Температура обробки рослинної сировини в процесі виробництва - не більше 60 ° С, що гарантує збереження речовин, нестійких до тривалого теплового впливу.

· Технологія поліекстракціі, на відміну від інших методів, включаючи класичні способи приготування відварів, дозволяє максимально використовувати весь потенціал рослин. Це 100% якість, максимальна користь і натуральність.

Показання до застосування

Відомо, що гриб має протипухлинні властивості, зменшує метастази в деяких карцинома і знижує ризик тромбозу, пов'язаного з онкологією. Рослинна настоянка, яка застосовується курсом на постійній основі, негативно впливає на процес розвитку доброякісних ракових пухлин різного типу. Екстракт гриба Веселка допомагає знизити набряклість, запалення і інші стани, пов'язані з хворобами суглобів. Позитивний результат застосування спостерігається при грипі, герпес, гепатитах, вітряної віспи та інших вірусних захворюваннях. Екстракт гриба Веселка допомагає знизити рівень холестерину, нормалізувати обмінні процеси, ефективний як засіб боротьби з атеросклерозом. При лікуванні захворювань сечостатевої сфери, як у чоловіків, так і у жінок, також застосовуються засоби, до складу яких входять компоненти гриба Веселка. При хворобах шлунково-кишкового тракту і виразках також використовують екстракт.

Корисні властивості гриба Веселка

· Активізація імунної системи;

· Виведення токсинів;

· Уповільнення процесів старіння;

· Загоєння виразок і ран;

· Загальнозміцнююче дію;

· Полегшення стану при стресі;

· Вироблення чоловічих статевих гормонів;

· Усунення свербіння і подразнення, пов'язаних з алергічними реакціями.

Cклад.

Полісахариди є одним з ключових активних компонентів, які містяться в лікарських грибах. Природні високомолекулярні вуглеводи грають важливу роль в організмі, так як беруть участь в побудові тканин, органів, клітинних мембран.

Фітонциди мають широкий спектр антимікробної дії і стимулюють поліпшення роботи імунної системи, що особливо важливо при лікуванні багатьох інфекційних захворювань.

Фітостероли, потрапляючи в організм людини, надають протизапальний ефект і покращують роботу імунної системи. Це активує захисні сили організму, допомагаючи в боротьбі з багатьма захворюваннями.

застосування

1 мірна ложка 2-3 рази на день. Розбавити в 50-100 мл теплої води. Курс - від 1,5 міс.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість.

Show all Hide
Feedback
  • Missing
  • Product code: 014114
250 UAH
Total price: 0 UAH
Buy
Specifications
  • Форма випуску:
    Рідина
Delivery
Pickup
Доставка Укрпоштою
Nova poshta
Payment
In cash
Cash on delivery
Оплата на карту
Specifications Веселка рослинний поліекстракт
  • Форма випуску:
    Рідина
Веселка рослинний поліекстракт
Missing
Веселка рослинний поліекстракт
250 UAH
Buy
Feedback Веселка рослинний поліекстракт
Веселка рослинний поліекстракт
Missing
Веселка рослинний поліекстракт
250 UAH
Buy
Photos Веселка рослинний поліекстракт
Веселка рослинний поліекстракт
Веселка рослинний поліекстракт
Missing
Веселка рослинний поліекстракт
250 UAH
Buy
Write a message
Select message form:
 
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create

Seller's contacts

×
+38 (097) 231-74-XX Show phone numbers
We are working: Mon- Fri
from 09:00 by 18:00.
Without a break.