Гінкго білоба і глід екстракт – натуральний засіб для серцево-судинної системи

Гінкго білоба і глід екстракт – натуральний засіб для серцево-судинної системи

У Китаї гінкго білоба називають срібним абрикосом, а китайці його люблять за цілющі властивості.

Гінкго білоба є одним з найстаріших видів дерев на планеті, воно змогло пережити часи, коли багато рослин і тварини зникли, і продовжує існувати в наш час.

Неймовірна життєстійкість рослини буде передана і Вам під час прийому екстракту.

У дереві міститься антиоксидант, який зміцнює імунну систему і затримує старіння клітин. Крім того, він прискорює засвоєння глюкози мозком. У Тибеті монахи п'ють відвар з листя гінкго, щоб не спати ночами під час молитов.

В Європі дерево високо цінується за свої воістину неймовірні властивості – здатність активізувати мозкову діяльність, зберігати пам'ять і ясність мислення до глибокої старості. Перші помітні поліпшення можна відчути вже після першого місяця вжиття.

Слід також зазначити, що, за даними досліджень Науково-дослідного інституту натуральних продуктів США, при вживанні екстракту Гінкго білоба поліпшувався процес мислення і пам'яті в осіб з деменцією, стан при хворобі Альцгеймера. При цьому терапевтичний ефект після курсу лікування зберігається до 1 року.

Екстракт також містить другу складову – екстракт глоду. Як відомо, він позитивно впливає на серцево-судинну систему, знижує больові відчуття в області серця, покращує стан і функціонування судин головного мозку, загалом поліпшує кровообіг, заспокоює нервову систему, стабілізує рівень цукру в крові.

Таке поєднання компонентів сприяє швидкому відновленню організму – серцево-судинної і нервової систем, відновленню після тривалих або підвищених розумових навантажень.

Купити Фітопрепарат Гінкго білоба і глід екстракт Ви можете за посиланням: https://fungodoctor.ub.ua/ua/goods/view/17683586/all/fitopreparat-ginkgo-biloba-i-boyaryshnik-ekstrakt/

Інші препарати на основі трав за посиланням: https://fungodoctor.ub.ua/goods/fitopreparaty-163932/

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×