Мінеральний комплекс Цілюща трійця 

Мінеральний комплекс Цілюща трійця 

Цілюща трійка складається з трьох важливих для організму людини мінералів – срібла, магнію і міді. Дія цього мінерального комплексу направлена на підтримання гомеостазу організму людини, що сприяє детоксикації та очищенню організму, є прекрасною альтернативою хімічним противірусним та антибактеріальним препаратам.

Наночастинки металів, що входять до складу комплексу, отримані шляхом застосування надпотужних високих технологій, мають високу тропність до живої тканини організму і тому охоплюють широкий спектр проблем, пов'язаних з порушенням здоров'я, відновлюють умови, необхідні для нормальної життєдіяльності організму і нормальної роботи імунної системи.

Цитрат срібла, що міститься в складі цілющої трійці, підвищує стійкість до інфекційних, запальних і простудних захворювань, покращує енергетичний обмін, підвищує специфічний захист організму, стимулює кровотворні органи, посилює окисні процеси в тканинах головного мозку, покращує їх функцію, відновлює порушені функції зорової, сечостатевої, травної систем. Покращує провідність нейронів в поверхневому шарі шкіри, підсилює мікроциркуляцію, підвищує тонус і тургор шкіри, надає омолоджуючий ефект. Срібло володіє противірусними, протигрибковими, антисептичними і бактерицидними властивостями.

Цитрат магнію, що входить до складу цілющої трійки, відіграє виняткову роль в організмі людини. Його часто називають металом життя. Він бере участь в понад 300 реакціях, необхідних для функціонування організму і вироблення багатьох ферментів. Магній впливає на засвоєння вітамінів групи В і кальцію, важливий для метаболізму вітаміну С, фосфору, натрію, активує роботу 50 % ферментів, також бере участь в обміні білків, вуглеводів, енергетичному обміні. Чинить кардіопротекторну дію, ефективний в схемах лікування ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, аритміях. Як антистресовий мікроелемент нормалізує стан нервової системи при нервовому напруженні, депресіях, неврозах. У поєднанні з цинком, хромом, селеном покращує функцію бета-клітин підшлункової залози. Сприяє розширенню бронхів і зняттю бронхоспазмів. У поєднанні з фолієвою і пантотеновою кислотою запобігає недостатності розвитку внутрішньоутробного плода, можливості викиднів і передчасних пологів, розвитку токсикозів, знімає больовий синдром при ПМС, неприємні прояви при клімаксі. Необхідний для здорового стану зубів і формування кісток.

Важливим мікроелементом, що регулює роботу всього організму загалом, є цитратна форма мікроелемента міді. Її достатня кількість дозволяє організму нормалізувати роботу ендокринної системи шляхом посилення активності деяких гормонів гіпофіза. Підвищує імунітет, нейтралізує вільні радикали. Мідь важлива для статевої сфери, разом з залізом і вітаміном С бере участь в утворенні гемоглобіну, забезпечує обмін заліза. Бере участь в синтезі пігменту шкіри і волосся, процесі кровотворення (синтезі еритроцитів і лейкоцитів). Сприяє підвищенню активності інсуліну, покращує травлення, впливаючи на роботу залоз внутрішньої секреції. Згубно діє на паразитів, бактерії, гриби, віруси, аденовіруси, золотистий стафілокок, сальмонелу та ін. А також пов'язує мікробні токсини і посилює антимікробну дію препаратів.

Мінеральний комплекс Цілюща трійка – ефективне поєднання мікроелементів, необхідних для створення ідеальних умов для допомоги як в лікувальному, так і в профілактичному процесі оздоровлення.

Купити Цілющу трійку в нашому інтернет-магазині можна за посиланням: https://fungodoctor.ub.ua/ua/goods/view/17786286/all/celebnaya-troyka-mineralnyy-kompleks/

Повний перелік продукції на основі мінералів: https://fungodoctor.ub.ua/goods/na-osnove-mineralov-163936/

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×