Гриби від раку

Гриби від раку

Медицина пішла далеко вперед в лікуванні найрізноманітніших хвороб. Значний прорив був зроблений під час Першої світової війни, коли винайшли пініцилін. Сьогодні ми вміємо клонувати людей та схрещувати хромосоми, але від раку досі немає ефективного лікування. Хіміотерапія надто пагубно впливає на організм, і не завжди діє.

Лікування раку грибами - це нешкідливий для організму спосіб позбутися раку. Якщо ви стикнулися з цією проблемою, спробували і традиційну, і нетрадиційну медицину і нічого не допомогло, не опускайте руки. Альтернатива є! Фунготерапія - це новітній підхід до лікування онкозахворювань.

Ми пропонуємо комплексний підхід до лікування захворювань. Головний напрямок діяльності центру фунготерапії біорегуляції і Аюрведи - це профілактика захворювань і їх лікування за допомогою препаратів з лікарських грибів. В процесі лікування ми використовуємо такі гриби: гриб веселка, трутовик модриновий, гриб рейші, мейтаке, лисички, дощовик та інші.

Полісахариди лисички мають протипухлинну і імуностимулюючу дію, допомагають при запальних захворюваннях, підвищують стійкість до інфекційних захворювань. Гриби рейші - твердий деревний гриб. Тіло гриба є складом протипухлинних речовин. Він лікує рак шлунку, простати, стравоходу, легенів, підшлункової залози, мозку, печінки, бруньок, кісток, шкіри, меланому, саркому. Має антиметастатичну дію.

До переваг рейши можна додати його здатність підтримувати і зміцнювати серцево-судинну систему, яка страждає при лікуванні онкологічного захворювання.  Гриб рейші благотворно впливає і на процеси обміну речовин.

Протипухлинні препарати, що містяться в грибах, абсолютно безпечні та дієві. Позитивний вплив грибів на організм доведений лабораторними дослідженнями. Метод фунготерапії легалізований і схвалений Мінохоронздоров`я України як ефективний самостійний метод лікування багатьох соматичних захворювань, а також як метод превентивної, комплексної, реабілітаційної терапії онкологічних хворих.

Антипаразитарні препарати, системи схуднення на лікувальних грибах, онкопротектори - все це натуральні препарати, які допомагають людям в боротьбі з різними хворобами. Натуральні природні препарати без побічних дій, властивих синтетичним лікам. Методика і ефективність перевірені як древніми рецептами, так і сучасним досвідом застосування. Ми маємо сертифікати, що засвідчують якість нашої продукції.

Не падайте у відчай. Вирішення проблеми завжди є! Лікування грибами — альтернатива опроміненню та тоні таблеток. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

Доставка діє по всій території України, Німеччини, Словаччини, Росії.

Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші статті підприємства

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×