Про компанію

Фунготерапія (лікування грибами) - це новітній підхід до лікування багатьох серйозних захворювань.

Наш центр пропонує вам оцінити безсумнівні переваги фунготерапії. Це лікування грибами онкологічних захворювань, алкоголізму, а також швидке і ефективне позбавлення від зайвої ваги і багатьох інших проблем. Ми допомагаємо тим категоріям пацієнтів, які вимагають тривалої реабілітації та правильного спрямування зусиль для одужання, а також усім, хто хоче бути здоровим.

Метод фунготерапії легалізований і схвалений Мінохоронздоров`я України як ефективний самостійний метод лікування багатьох соматичних захворювань, а також як метод превентивної, комплексної, реабілітаційної терапії онкологічних хворих.

Ми пропонуємо комплексний підхід до лікування захворювань. Головний напрямок діяльності центру фунготерапії біорегуляції і аюрведи - це профілактика захворювань і зцілення від них за допомогою препаратів з лікарських грибів. Для цих цілей використовуються гриб веселка, шиітаке, трутовик модриновий, рейши, мейтаке, лисички, дощовик та інші гриби.

Величезна перевага лікування грибами - це їх натуральність і нешкідливість для організму, а також доведена ефективність. Антипаразитарні препарати, системи схуднення на лікувальних грибах, онкопротектори - все це натуральні препарати, які людям в боротьбі з різними хворобами.

Властивості фунгопрепаратів дійсно вражають - виражені антимікробні властивості, боротьба зі злоякісними і доброякісними утвореннями. Використання натуральних, подарованих самою природою онкопротекторів надає шанс на зцілення безлічі хворих на онкологічні хвороби.

Центр фунготерапії, Аюрведи і біорегуляції існує більше 15 років. За ці роки в центрі отримали кваліфіковану допомогу тисячі пацієнтів з різних регіонів України, Молдови, Білорусії, Росії та країн далекого зарубіжжя. Всі вони переконалися в тому, що лікування грибами забезпечує реальні позитивні результати.

Наш центр - номінант загальнонаціонального проекту «флагманом сучасної медицини» та відзначений медаллю та грамотою МОЗ України.

У нас можна отримати консультації кваліфікованих лікарів-фунготерапевтов. У своїй багаторічній практиці вони використовують знання стародавніх цілителів аюрведичній медицини і передовий підхід до лікування хвороб.

Ми плануємо лікувальні заходи щодо попередження рецидивів хвороби, відновленню порушених функцій організму. При цьому призначаються не тільки призначаються різні фітопрепарати, але і коректується спосіб життя, режим харчування, дієта, психо-емоційний стан пацієнта. Такий комплексний підхід гарантує успішний результат.

 

Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create

Контакти продавця

×